Activă CLUJ

VIRTUALWAY S.R.L.

CUI
37497767
Reg. Comerț
J12/3306/2020
Înregistrată
03.05.2017
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. DEJ, STR. ÎNFRĂŢIRII, NR.3, BL.C3, SC.B, AP.16, cod poștal 405200
12.88
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Dej
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6202
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 03.05.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
107.905 RON
▼ 42% vs 2024
Profit net
40.062 RON
▲ 924% vs 2024
Capitaluri proprii
36.538 RON
▲ 780% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

057 k115 k172 k229 k287 k2021 · Cifră de afaceri: 178.528 RON2022 · Cifră de afaceri: 195.196 RON2023 · Cifră de afaceri: 286.650 RON2024 · Cifră de afaceri: 186.440 RON2025 · Cifră de afaceri: 107.905 RON2021 · Profit: 95.438 RON2022 · Profit: 43.906 RON2023 · Profit: 103.884 RON2024 · Profit: 3.914 RON2025 · Profit: 40.062 RON2021 · Datorii: 11.560 RON2022 · Datorii: 28.273 RON2023 · Datorii: 10.275 RON2024 · Datorii: 38.717 RON2025 · Datorii: 21.232 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VIRTUALWAY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 107.905 RON în 2025, cu un profit net de 40.062 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 107.905 186.440 286.650 195.196 178.528
Profit net 40.062 3.914 103.884 43.906 95.438
Capitaluri proprii 36.538 4.154 104.124 44.146 95.678
Active totale 57.770 42.871 114.399 72.419 107.238
Datorii totale 21.232 38.717 10.275 28.273 11.560
Număr mediu salariați 0 1 1 2 1

Analiză de risc — insolvență

12.88
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6202).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.