Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

ANNONA OPS SRL

CUI
37495812
Reg. Comerț
J2017006249409
Înregistrată
03.05.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR SOLD. ION PÂRJOLESCU, NR.46B, MANSARDĂ (LOT 3.2), cod poștal 32955
6.18
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4690
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 03.05.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.011.182 RON
▲ 0% vs 2024
Profit net
97.757 RON
▲ 32% vs 2024
Capitaluri proprii
271.954 RON
▲ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0202 k404 k607 k809 k1,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 891.745 RON2022 · Cifră de afaceri: 915.089 RON2023 · Cifră de afaceri: 948.045 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.007.462 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.011.182 RON2021 · Profit: 68.266 RON2022 · Profit: 103.127 RON2023 · Profit: 97.354 RON2024 · Profit: 74.103 RON2025 · Profit: 97.757 RON2021 · Datorii: 211.324 RON2022 · Datorii: 220.819 RON2023 · Datorii: 204.655 RON2024 · Datorii: 194.743 RON2025 · Datorii: 268.099 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ANNONA OPS SRL a avut o cifră de afaceri de 1.011.182 RON în 2025, cu un profit net de 97.757 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.011.182 1.007.462 948.045 915.089 891.745
Profit net 97.757 74.103 97.354 103.127 68.266
Capitaluri proprii 271.954 239.697 227.811 163.456 116.330
Active totale 540.053 434.440 432.466 384.275 327.654
Datorii totale 268.099 194.743 204.655 220.819 211.324
Număr mediu salariați 2 2 1 1 2

Analiză de risc — insolvență

6.18
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4690).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.