Activă Plătitor TVA BIHOR

SILVIA MUSIC SRL

CUI
37475670
Reg. Comerț
J05/985/2017
Înregistrată
28.04.2017
Sediu social JUD. BIHOR, SAT SÂNMARTIN COM. SÂNMARTIN, STR. IOAN SLAVICI, BL.Z17, AP.11, cod poștal 417495
2.45
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9001
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 28.04.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
123.000 RON
▼ 35% vs 2024
Profit net
50.500 RON
▲ 3773% vs 2024
Capitaluri proprii
3.600 RON
▲ 108% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

085 k170 k255 k340 k425 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 12.500 RON2023 · Cifră de afaceri: 183.809 RON2024 · Cifră de afaceri: 189.722 RON2025 · Cifră de afaceri: 123.000 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 101.337 RON2024 · Profit: 1.304 RON2025 · Profit: 50.500 RON2021 · Datorii: 31.003 RON2022 · Datorii: 414.004 RON2023 · Datorii: 424.980 RON2024 · Datorii: 209.733 RON2025 · Datorii: 213.367 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SILVIA MUSIC SRL a avut o cifră de afaceri de 123.000 RON în 2025, cu un profit net de 50.500 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 123.000 189.722 183.809 12.500 0
Profit net 50.500 1.304 101.337 0 0
Capitaluri proprii 3.600 -46.900 -48.204 -149.541 -25.990
Active totale 216.967 162.833 376.776 264.463 5.013
Datorii totale 213.367 209.733 424.980 414.004 31.003
Număr mediu salariați 0 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

2.45
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9001).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.