Activă GIURGIU

DELCRIS DISTRIBUŢIE SRL

CUI
37471562
Reg. Comerț
J2017000303527
Înregistrată
28.04.2017
Sediu social JUD. GIURGIU, MUN. GIURGIU, BLD. MIHAI VITEAZU, CAMERA 1, BL.610, SC.B, ET.4, AP.30
-6.81
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4690
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 28.04.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
156.422 RON
▼ 41% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-89.581 RON
▼ 190% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

053 k106 k159 k212 k265 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 172.378 RON2024 · Cifră de afaceri: 264.956 RON2025 · Cifră de afaceri: 156.422 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 22.965 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 37.772 RON2022 · Datorii: 41.681 RON2023 · Datorii: 117.213 RON2024 · Datorii: 85.351 RON2025 · Datorii: 182.893 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DELCRIS DISTRIBUŢIE SRL a avut o cifră de afaceri de 156.422 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 156.422 264.956 172.378 0 0
Profit net 0 22.965 0 0 0
Capitaluri proprii -89.581 -30.918 -53.883 -32.567 -20.059
Active totale 93.312 54.433 63.330 9.114 17.713
Datorii totale 182.893 85.351 117.213 41.681 37.772
Număr mediu salariați 1 2 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

-6.81
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4690).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.