Activă IAŞI

CIBOTEX ELLEGANCE SRL

CUI
37452315
Reg. Comerț
J22/1034/2017
Înregistrată
26.04.2017
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. VASILE LUPU, NR.121, PARTER, BL.I1-1, SC.A, AP.2
-20.86
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4619
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 26.04.2017)

Date financiare 2022

Cifră de afaceri netă
-1.369 RON
▼ 134% vs 2021
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2021
Capitaluri proprii
-57.679 RON
▼ 912% vs 2021
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2021

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

-1 k14 k30 k45 k61 k77 k2018 · Cifră de afaceri: 0 RON2019 · Cifră de afaceri: 4.721 RON2020 · Cifră de afaceri: 370 RON2021 · Cifră de afaceri: 3.980 RON2022 · Cifră de afaceri: -1.369 RON2018 · Profit: 1.345 RON2019 · Profit: 598 RON2020 · Profit: 517 RON2021 · Profit: 1.464 RON2022 · Profit: 0 RON2018 · Datorii: 28.868 RON2019 · Datorii: 55.988 RON2020 · Datorii: 58.496 RON2021 · Datorii: 74.762 RON2022 · Datorii: 76.529 RON20182019202020212022
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CIBOTEX ELLEGANCE SRL a avut o cifră de afaceri de -1.369 RON în 2022, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20222021202020192018
Cifră de afaceri netă -1.369 3.980 370 4.721 0
Profit net 0 1.464 517 598 1.345
Capitaluri proprii -57.679 -5.698 -7.162 -7.679 -8.277
Active totale 18.850 95.078 87.356 98.721 143.221
Datorii totale 76.529 74.762 58.496 55.988 28.868
Număr mediu salariați 1 1 2 3 2

Analiză de risc — insolvență

-20.86
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2022. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4619).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.