Activă Plătitor TVA DOLJ

TINBOGRAV SRL

CUI
37447840
Reg. Comerț
J16/924/2017
Înregistrată
26.04.2017
Sediu social JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. TRAIAN LALESCU, NR.5, BL.H3, SC.1, AP.3
-34.81
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 26.04.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
63.498 RON
▲ 8% vs 2024
Profit net
3.246 RON
▲ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-208.766 RON
▲ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

062 k124 k186 k249 k311 k2021 · Cifră de afaceri: 98.035 RON2022 · Cifră de afaceri: 83.844 RON2023 · Cifră de afaceri: 78.900 RON2024 · Cifră de afaceri: 58.728 RON2025 · Cifră de afaceri: 63.498 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 6.854 RON2023 · Profit: 11.576 RON2024 · Profit: 1.624 RON2025 · Profit: 3.246 RON2021 · Datorii: 310.685 RON2022 · Datorii: 299.024 RON2023 · Datorii: 248.516 RON2024 · Datorii: 246.614 RON2025 · Datorii: 242.904 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TINBOGRAV SRL a avut o cifră de afaceri de 63.498 RON în 2025, cu un profit net de 3.246 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 63.498 58.728 78.900 83.844 98.035
Profit net 3.246 1.624 11.576 6.854 0
Capitaluri proprii -208.766 -212.011 -213.635 -225.212 -232.066
Active totale 38.580 43.840 57.756 78.254 160.964
Datorii totale 242.904 246.614 248.516 299.024 310.685
Număr mediu salariați 0 0 0 0 3

Analiză de risc — insolvență

-34.81
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.