Activă ARAD

TRANS DIX TRAVEL SRL

CUI
37447513
Reg. Comerț
J02/670/2017
Înregistrată
26.04.2017
Sediu social JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. BATIŞTEI, BL.556, SC.A, ET.3, AP.7, cod poștal 310312
58.41
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 26.04.2017)

Date financiare 2022

Cifră de afaceri netă
83.585 RON
▲ 153% vs 2021
Profit net
46.312 RON
Capitaluri proprii
46.442 RON
▲ 35902% vs 2021
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

018 k35 k53 k71 k88 k2018 · Cifră de afaceri: 88.220 RON2019 · Cifră de afaceri: 84.230 RON2020 · Cifră de afaceri: 45.819 RON2021 · Cifră de afaceri: 33.035 RON2022 · Cifră de afaceri: 83.585 RON2018 · Profit: 43.198 RON2019 · Profit: 21.351 RON2020 · Profit: 10.607 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 46.312 RON2018 · Datorii: 685 RON2019 · Datorii: 34.338 RON2020 · Datorii: 26.541 RON2021 · Datorii: 47.114 RON2022 · Datorii: 1.153 RON20182019202020212022
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TRANS DIX TRAVEL SRL a avut o cifră de afaceri de 83.585 RON în 2022, cu un profit net de 46.312 RON.

Indicator (RON) 20222021202020192018
Cifră de afaceri netă 83.585 33.035 45.819 84.230 88.220
Profit net 46.312 0 10.607 21.351 43.198
Capitaluri proprii 46.442 129 10.907 73.743 72.975
Active totale 47.595 47.243 37.448 108.081 73.660
Datorii totale 1.153 47.114 26.541 34.338 685
Număr mediu salariați 0 0 0 0 1

Analiză de risc — insolvență

58.41
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2022. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.