Activă CONSTANŢA

ROMAR-CO EXPERT SRL

CUI
37431827
Reg. Comerț
J2017001160136
Înregistrată
24.04.2017
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. SOVEJA, NR.96, CAMERA 4, BL.70, SC.D, ET.P, AP.51, cod poștal 900402
4.72
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6920
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 24.04.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
281.600 RON
▲ 4% vs 2024
Profit net
134.558 RON
▲ 27% vs 2024
Capitaluri proprii
134.798 RON
▲ 27% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

076 k151 k227 k302 k378 k2021 · Cifră de afaceri: 160.500 RON2022 · Cifră de afaceri: 212.450 RON2023 · Cifră de afaceri: 235.050 RON2024 · Cifră de afaceri: 271.800 RON2025 · Cifră de afaceri: 281.600 RON2021 · Profit: 47.391 RON2022 · Profit: 84.486 RON2023 · Profit: 70.386 RON2024 · Profit: 106.178 RON2025 · Profit: 134.558 RON2021 · Datorii: 11.149 RON2022 · Datorii: 72.773 RON2023 · Datorii: 70.304 RON2024 · Datorii: 206.178 RON2025 · Datorii: 377.882 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ROMAR-CO EXPERT SRL a avut o cifră de afaceri de 281.600 RON în 2025, cu un profit net de 134.558 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 281.600 271.800 235.050 212.450 160.500
Profit net 134.558 106.178 70.386 84.486 47.391
Capitaluri proprii 134.798 106.418 155.112 84.726 104.713
Active totale 511.852 312.277 225.416 157.499 115.852
Datorii totale 377.882 206.178 70.304 72.773 11.149
Număr mediu salariați 1 2 2 1 2

Analiză de risc — insolvență

4.72
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6920).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.