Activă VASLUI

LORYCLINIKDIAB SRL

CUI
37416835
Reg. Comerț
J2017000264376
Înregistrată
20.04.2017
Sediu social JUD. VASLUI, MUN. VASLUI, STR. DECEBAL, BL.209, SC.A, ET.1, AP.13
0.95
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 20.04.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
194.313 RON
▼ 21% vs 2024
Profit net
21.347 RON
▼ 84% vs 2024
Capitaluri proprii
21.547 RON
▼ 84% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0105 k211 k316 k421 k527 k2021 · Cifră de afaceri: 76.333 RON2022 · Cifră de afaceri: 123.798 RON2023 · Cifră de afaceri: 154.334 RON2024 · Cifră de afaceri: 244.427 RON2025 · Cifră de afaceri: 194.313 RON2021 · Profit: 28.604 RON2022 · Profit: 78.467 RON2023 · Profit: 77.316 RON2024 · Profit: 132.887 RON2025 · Profit: 21.347 RON2021 · Datorii: 42.925 RON2022 · Datorii: 25.878 RON2023 · Datorii: 13.469 RON2024 · Datorii: 526.600 RON2025 · Datorii: 378.605 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LORYCLINIKDIAB SRL a avut o cifră de afaceri de 194.313 RON în 2025, cu un profit net de 21.347 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 194.313 244.427 154.334 123.798 76.333
Profit net 21.347 132.887 77.316 78.467 28.604
Capitaluri proprii 21.547 133.087 83.584 141.046 62.579
Active totale 400.152 659.687 97.053 166.924 105.504
Datorii totale 378.605 526.600 13.469 25.878 42.925
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

0.95
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.