Activă Plătitor TVA CLUJ

LS STRAW PROD SRL

CUI
37415180
Reg. Comerț
J12/1735/2017
Înregistrată
19.04.2017
Sediu social JUD. CLUJ, SAT LUNCANI COM. LUNA, LUNCANI, NR.4, cod poștal 407362
1.63
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Turda
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1629
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 19.04.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
54.156 RON
▲ 27% vs 2024
Profit net
13.001 RON
▲ 65% vs 2024
Capitaluri proprii
-46.790 RON
▲ 22% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

018 k37 k55 k74 k92 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 24.577 RON2024 · Cifră de afaceri: 42.791 RON2025 · Cifră de afaceri: 54.156 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 7.880 RON2025 · Profit: 13.001 RON2021 · Datorii: 82.225 RON2022 · Datorii: 82.825 RON2023 · Datorii: 92.193 RON2024 · Datorii: 84.441 RON2025 · Datorii: 53.117 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LS STRAW PROD SRL a avut o cifră de afaceri de 54.156 RON în 2025, cu un profit net de 13.001 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 54.156 42.791 24.577 0 0
Profit net 13.001 7.880 0 0 0
Capitaluri proprii -46.790 -59.790 -67.670 -57.374 -56.326
Active totale 54.673 85.721 96.867 116.819 136.290
Datorii totale 53.117 84.441 92.193 82.825 82.225
Număr mediu salariați 0 0 0 0 1

Analiză de risc — insolvență

1.63
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1629).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.