Activă Plătitor TVA ALBA

FRATELO CAFFE RESTAURANT SRL

CUI
37379702
Reg. Comerț
J2017000373018
Înregistrată
12.04.2017
Sediu social JUD. ALBA, ORŞ. CUGIR, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.3, ET.4, AP.13, cod poștal 515600
21.70
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Cugir
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5520
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 12.04.2017)

Date financiare 2022

Cifră de afaceri netă
855.569 RON
▲ 79% vs 2021
Profit net
230.407 RON
▲ 347% vs 2021
Capitaluri proprii
287.262 RON
▲ 405% vs 2021
Număr mediu angajați
7
▲ 40% vs 2021

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0171 k342 k513 k684 k856 k2018 · Cifră de afaceri: 335.999 RON2019 · Cifră de afaceri: 399.824 RON2020 · Cifră de afaceri: 290.973 RON2021 · Cifră de afaceri: 478.584 RON2022 · Cifră de afaceri: 855.569 RON2018 · Profit: 0 RON2019 · Profit: 47.711 RON2020 · Profit: 3.857 RON2021 · Profit: 51.512 RON2022 · Profit: 230.407 RON2018 · Datorii: 129.253 RON2019 · Datorii: 147.296 RON2020 · Datorii: 152.987 RON2021 · Datorii: 135.718 RON2022 · Datorii: 34.644 RON20182019202020212022
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FRATELO CAFFE RESTAURANT SRL a avut o cifră de afaceri de 855.569 RON în 2022, cu un profit net de 230.407 RON.

Indicator (RON) 20222021202020192018
Cifră de afaceri netă 855.569 478.584 290.973 399.824 335.999
Profit net 230.407 51.512 3.857 47.711 0
Capitaluri proprii 287.262 56.855 5.342 1.486 -46.225
Active totale 321.906 192.573 158.329 148.782 83.028
Datorii totale 34.644 135.718 152.987 147.296 129.253
Număr mediu salariați 7 5 5 5 0

Analiză de risc — insolvență

21.70
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2022. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5520).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.