Activă Plătitor TVA VASLUI

DAFORCE URSU SRL

CUI
37347476
Reg. Comerț
J37/226/2017
Înregistrată
06.04.2017
Sediu social JUD. VASLUI, SAT FĂLCIU COM. FĂLCIU, FĂLCIU, NR.957, cod poștal 737245
5.41
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Bârlad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 06.04.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.682.931 RON
▲ 73% vs 2024
Profit net
367.146 RON
▲ 39% vs 2024
Capitaluri proprii
372.128 RON
▼ 62% vs 2024
Număr mediu angajați
4

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0589 k1,2 mil1,8 mil2,4 mil2,9 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.715.878 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.688.341 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.945.237 RON2024 · Cifră de afaceri: 973.110 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.682.931 RON2021 · Profit: 1.210.591 RON2022 · Profit: 1.849.825 RON2023 · Profit: 905.685 RON2024 · Profit: 264.418 RON2025 · Profit: 367.146 RON2021 · Datorii: 167.956 RON2022 · Datorii: 64.262 RON2023 · Datorii: 146.484 RON2024 · Datorii: 224.483 RON2025 · Datorii: 859.050 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DAFORCE URSU SRL a avut o cifră de afaceri de 1.682.931 RON în 2025, cu un profit net de 367.146 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.682.931 973.110 2.945.237 2.688.341 1.715.878
Profit net 367.146 264.418 905.685 1.849.825 1.210.591
Capitaluri proprii 372.128 977.982 913.563 1.857.878 1.378.223
Active totale 1.231.178 1.202.465 1.060.047 1.922.140 1.546.179
Datorii totale 859.050 224.483 146.484 64.262 167.956
Număr mediu salariați 4 0 3 0 4

Analiză de risc — insolvență

5.41
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.