Activă Plătitor TVA TULCEA

UZLINA DELTA RESORT SRL

CUI
37310795
Reg. Comerț
J36/166/2017
Înregistrată
31.03.2017
Sediu social JUD. TULCEA, SAT UZLINA COM. MURIGHIOL, STR. LACULUI, NR.26, cod poștal 827157
1.88
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5520
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 31.03.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
151.764 RON
▲ 30253% vs 2024
Profit net
122.451 RON
Capitaluri proprii
284.638 RON
▲ 75% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0429 k857 k1,3 mil1,7 mil2,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 150 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 500 RON2025 · Cifră de afaceri: 151.764 RON2021 · Profit: 66.296 RON2022 · Profit: 4.857 RON2023 · Profit: 78.679 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 122.451 RON2021 · Datorii: 1.029.415 RON2022 · Datorii: 1.352.620 RON2023 · Datorii: 1.734.385 RON2024 · Datorii: 2.085.723 RON2025 · Datorii: 2.142.911 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

UZLINA DELTA RESORT SRL a avut o cifră de afaceri de 151.764 RON în 2025, cu un profit net de 122.451 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 151.764 500 0 150 0
Profit net 122.451 0 78.679 4.857 66.296
Capitaluri proprii 284.638 162.187 337.795 259.648 268.446
Active totale 2.663.865 2.333.557 2.170.209 1.882.493 1.903.494
Datorii totale 2.142.911 2.085.723 1.734.385 1.352.620 1.029.415
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

1.88
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5520).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.