Activă Plătitor TVA ARGEŞ

NIV AGRO SPEDITION SRL

CUI
37297602
Reg. Comerț
J2017000590031
Înregistrată
29.03.2017
Sediu social JUD. ARGEŞ, ORŞ. COSTEŞTI, STR. PROGRESULUI, BL.L33B, SC.B, ET.3, AP.7, cod poștal 115200
4.74
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Costeşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 29.03.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
319.453 RON
▲ 192% vs 2024
Profit net
3.645 RON
▼ 49% vs 2024
Capitaluri proprii
284.494 RON
▲ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0118 k235 k353 k471 k589 k2021 · Cifră de afaceri: 172.339 RON2022 · Cifră de afaceri: 244.412 RON2023 · Cifră de afaceri: 318.879 RON2024 · Cifră de afaceri: 109.517 RON2025 · Cifră de afaceri: 319.453 RON2021 · Profit: 23.287 RON2022 · Profit: 134.795 RON2023 · Profit: 21.856 RON2024 · Profit: 7.185 RON2025 · Profit: 3.645 RON2021 · Datorii: 265.613 RON2022 · Datorii: 172.430 RON2023 · Datorii: 274.469 RON2024 · Datorii: 363.886 RON2025 · Datorii: 588.719 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NIV AGRO SPEDITION SRL a avut o cifră de afaceri de 319.453 RON în 2025, cu un profit net de 3.645 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 319.453 109.517 318.879 244.412 172.339
Profit net 3.645 7.185 21.856 134.795 23.287
Capitaluri proprii 284.494 280.849 273.663 251.807 117.174
Active totale 1.644.859 644.735 548.132 424.237 382.787
Datorii totale 588.719 363.886 274.469 172.430 265.613
Număr mediu salariați 2 2 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

4.74
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.