Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

TORO TRANSPORT SOLUTIONS SRL

CUI
37282318
Reg. Comerț
J40/4110/2017
Înregistrată
27.03.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. ION LUCA CARAGIALE, NR.11, CORP B, CAMERA 1, ET.PARTER, AP.2, cod poștal 20042
908.60
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4939
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 27.03.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
329.034 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

046 k92 k138 k184 k230 k2021 · Cifră de afaceri: 34.939 RON2022 · Cifră de afaceri: 230.435 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 32.483 RON2022 · Profit: 49.549 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 5.545 RON2022 · Datorii: 1.500 RON2023 · Datorii: 1.500 RON2024 · Datorii: 383 RON2025 · Datorii: 383 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TORO TRANSPORT SOLUTIONS SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 0 0 230.435 34.939
Profit net 0 0 0 49.549 32.483
Capitaluri proprii 329.034 329.034 329.573 329.573 280.024
Active totale 329.417 329.417 331.073 331.073 285.569
Datorii totale 383 383 1.500 1.500 5.545
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

908.60
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4939).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.