Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

DAMARO CAPITAL INVEST SRL

CUI
37280597
Reg. Comerț
J40/4096/2017
Înregistrată
27.03.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. ZIZIN, NR.9, PARTER, CAMERA 1, BL.V81C, SC.1, AP.1, cod poștal 31262
-6.33
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4321
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 27.03.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-465.405 RON
▼ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0212 k424 k635 k847 k1,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 36.729 RON2022 · Cifră de afaceri: 369.807 RON2023 · Cifră de afaceri: 650 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 166.554 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 1.058.760 RON2022 · Datorii: 827.225 RON2023 · Datorii: 929.194 RON2024 · Datorii: 798.179 RON2025 · Datorii: 771.802 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DAMARO CAPITAL INVEST SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 0 650 369.807 36.729
Profit net 0 0 0 166.554 0
Capitaluri proprii -465.405 -410.895 -342.188 -178.094 -344.648
Active totale 412.912 493.799 693.521 755.646 820.627
Datorii totale 771.802 798.179 929.194 827.225 1.058.760
Număr mediu salariați 0 0 1 2 1

Analiză de risc — insolvență

-6.33
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4321).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.