Activă Plătitor TVA VASLUI

ROSARA BÂRLAD SRL

CUI
37261099
Reg. Comerț
J37/192/2017
Înregistrată
23.03.2017
Sediu social JUD. VASLUI, MUN. BÂRLAD, STR. ANA IPĂTESCU, NR.3, cod poștal 731174
15.79
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Bârlad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4779
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 23.03.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
428.004 RON
▲ 53% vs 2024
Profit net
11.524 RON
▲ 1226% vs 2024
Capitaluri proprii
182.095 RON
▲ 7% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

086 k171 k257 k342 k428 k2021 · Cifră de afaceri: 291.455 RON2022 · Cifră de afaceri: 288.425 RON2023 · Cifră de afaceri: 295.753 RON2024 · Cifră de afaceri: 280.540 RON2025 · Cifră de afaceri: 428.004 RON2021 · Profit: 4.706 RON2022 · Profit: 22.603 RON2023 · Profit: 595 RON2024 · Profit: 869 RON2025 · Profit: 11.524 RON2021 · Datorii: 5.830 RON2022 · Datorii: 3.517 RON2023 · Datorii: 7.165 RON2024 · Datorii: 40.238 RON2025 · Datorii: 20.478 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ROSARA BÂRLAD SRL a avut o cifră de afaceri de 428.004 RON în 2025, cu un profit net de 11.524 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 428.004 280.540 295.753 288.425 291.455
Profit net 11.524 869 595 22.603 4.706
Capitaluri proprii 182.095 170.571 169.703 169.108 146.505
Active totale 186.409 174.930 176.868 172.625 152.335
Datorii totale 20.478 40.238 7.165 3.517 5.830
Număr mediu salariați 3 3 2 1 2

Analiză de risc — insolvență

15.79
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4779).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.