Activă GALAŢI

ELECTRIC VOICULESCU SRL

CUI
37256190
Reg. Comerț
J2017000409175
Înregistrată
22.03.2017
Sediu social JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, BLD. DUNĂREA, NR.42A, BL.PR1, SC.3, ET.1, AP.74
60.46
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4321
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 22.03.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
23.145 RON
▼ 51% vs 2024
Profit net
17.594 RON
▼ 52% vs 2024
Capitaluri proprii
18.082 RON
▼ 52% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

010 k19 k29 k38 k48 k2021 · Cifră de afaceri: 28.960 RON2022 · Cifră de afaceri: 37.150 RON2023 · Cifră de afaceri: 47.605 RON2024 · Cifră de afaceri: 47.705 RON2025 · Cifră de afaceri: 23.145 RON2021 · Profit: 25.843 RON2022 · Profit: 34.894 RON2023 · Profit: 35.789 RON2024 · Profit: 36.818 RON2025 · Profit: 17.594 RON2021 · Datorii: 114 RON2022 · Datorii: 316 RON2023 · Datorii: 2.278 RON2024 · Datorii: 906 RON2025 · Datorii: 426 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ELECTRIC VOICULESCU SRL a avut o cifră de afaceri de 23.145 RON în 2025, cu un profit net de 17.594 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 23.145 47.705 47.605 37.150 28.960
Profit net 17.594 36.818 35.789 34.894 25.843
Capitaluri proprii 18.082 37.293 38.475 52.685 47.791
Active totale 18.508 38.199 40.753 53.001 47.905
Datorii totale 426 906 2.278 316 114
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

60.46
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4321).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.