Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

SEMPLANT ACTIV SRL

CUI
37206221
Reg. Comerț
J2017000597139
Înregistrată
15.03.2017
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, BLD. I. C. BRĂTIANU, NR.187, CAMERA 1, cod poștal 900316
12.94
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4776
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 15.03.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
290.155 RON
▲ 26% vs 2024
Profit net
51.110 RON
▲ 283% vs 2024
Capitaluri proprii
63.614 RON
▼ 48% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

069 k138 k206 k275 k344 k2021 · Cifră de afaceri: 154.683 RON2022 · Cifră de afaceri: 225.349 RON2023 · Cifră de afaceri: 343.893 RON2024 · Cifră de afaceri: 230.630 RON2025 · Cifră de afaceri: 290.155 RON2021 · Profit: 60.892 RON2022 · Profit: 85.680 RON2023 · Profit: 96.914 RON2024 · Profit: 13.347 RON2025 · Profit: 51.110 RON2021 · Datorii: 11.336 RON2022 · Datorii: 14.276 RON2023 · Datorii: 6.583 RON2024 · Datorii: 8.643 RON2025 · Datorii: 25.903 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SEMPLANT ACTIV SRL a avut o cifră de afaceri de 290.155 RON în 2025, cu un profit net de 51.110 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 290.155 230.630 343.893 225.349 154.683
Profit net 51.110 13.347 96.914 85.680 60.892
Capitaluri proprii 63.614 121.836 158.490 216.576 150.896
Active totale 89.517 130.479 165.073 230.852 162.232
Datorii totale 25.903 8.643 6.583 14.276 11.336
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

12.94
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4776).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.