Activă TIMIŞ

PHASER MUSIC SRL

CUI
37199434
Reg. Comerț
J35/750/2017
Înregistrată
14.03.2017
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. RĂSĂRITULUI, NR.17, BL.24, SC.A, ET.4, AP.9, cod poștal 300280
20.02
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9001
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 14.03.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
281.461 RON
▼ 4% vs 2024
Profit net
183.556 RON
▲ 16% vs 2024
Capitaluri proprii
183.876 RON
▲ 16% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

059 k118 k177 k235 k294 k2021 · Cifră de afaceri: 97.347 RON2022 · Cifră de afaceri: 200.274 RON2023 · Cifră de afaceri: 258.795 RON2024 · Cifră de afaceri: 294.209 RON2025 · Cifră de afaceri: 281.461 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 118.282 RON2023 · Profit: 152.912 RON2024 · Profit: 157.926 RON2025 · Profit: 183.556 RON2021 · Datorii: 955 RON2022 · Datorii: 10.667 RON2023 · Datorii: 0 RON2024 · Datorii: 5.562 RON2025 · Datorii: 32.023 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PHASER MUSIC SRL a avut o cifră de afaceri de 281.461 RON în 2025, cu un profit net de 183.556 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 281.461 294.209 258.795 200.274 97.347
Profit net 183.556 157.926 152.912 118.282 0
Capitaluri proprii 183.876 158.246 158.654 155.743 37.461
Active totale 218.139 163.808 160.154 167.885 38.416
Datorii totale 32.023 5.562 0 10.667 955
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

20.02
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9001).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.