Activă BRAŞOV

INTERMOBILE DTM SRL

CUI
37196454
Reg. Comerț
J2017000500087
Înregistrată
13.03.2017
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. FÂNTÂNII, NR.39, BIROUL 2, cod poștal 500482
4.39
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4781
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 13.03.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
303.483 RON
▲ 6% vs 2024
Profit net
25.653 RON
▲ 1034% vs 2024
Capitaluri proprii
38.710 RON
▲ 188% vs 2024
Număr mediu angajați
2

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

061 k121 k182 k243 k303 k2021 · Cifră de afaceri: 171.555 RON2022 · Cifră de afaceri: 105.269 RON2023 · Cifră de afaceri: 136.550 RON2024 · Cifră de afaceri: 286.614 RON2025 · Cifră de afaceri: 303.483 RON2021 · Profit: 47.257 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 2.263 RON2025 · Profit: 25.653 RON2021 · Datorii: 27.795 RON2022 · Datorii: 22.876 RON2023 · Datorii: 88.598 RON2024 · Datorii: 78.352 RON2025 · Datorii: 90.788 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

INTERMOBILE DTM SRL a avut o cifră de afaceri de 303.483 RON în 2025, cu un profit net de 25.653 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 303.483 286.614 136.550 105.269 171.555
Profit net 25.653 2.263 0 0 47.257
Capitaluri proprii 38.710 13.460 121.865 124.885 132.622
Active totale 129.498 91.812 210.463 147.761 160.417
Datorii totale 90.788 78.352 88.598 22.876 27.795
Număr mediu salariați 2 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

4.39
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4781).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.