Activă VRANCEA

LUKDELCRIS STYLE SRL

CUI
37192070
Reg. Comerț
J2017000167390
Înregistrată
13.03.2017
Sediu social JUD. VRANCEA, SAT GOLEŞTII DE SUS COM. COTEŞTI, STR CONSTRUCTORULUI, NR.3, cod poștal 627102
-0.87
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 13.03.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
142.220 RON
▼ 17% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-25.320 RON
▼ 258% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

049 k98 k147 k196 k245 k2021 · Cifră de afaceri: 71.510 RON2022 · Cifră de afaceri: 53.938 RON2023 · Cifră de afaceri: 113.034 RON2024 · Cifră de afaceri: 170.586 RON2025 · Cifră de afaceri: 142.220 RON2021 · Profit: 6.457 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 48.170 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 17.208 RON2022 · Datorii: 17.129 RON2023 · Datorii: 43.670 RON2024 · Datorii: 22.767 RON2025 · Datorii: 244.540 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LUKDELCRIS STYLE SRL a avut o cifră de afaceri de 142.220 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 142.220 170.586 113.034 53.938 71.510
Profit net 0 48.170 0 0 6.457
Capitaluri proprii -25.320 16.028 -32.142 -9.351 45.957
Active totale 219.220 38.795 11.528 7.778 63.165
Datorii totale 244.540 22.767 43.670 17.129 17.208
Număr mediu salariați 1 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

-0.87
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.