Activă Plătitor TVA TIMIŞ

CRT BUILDING CONFORT SRL

CUI
37171280
Reg. Comerț
J2017000663357
Înregistrată
08.03.2017
Sediu social JUD. TIMIŞ, SAT DUMBRĂVIŢA COM. DUMBRĂVIŢA, STR. GABRIEL LIICEANU, NR.11, cod poștal 307160
0.01
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 08.03.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
6.200 RON
▲ 638% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
1.453 RON
▼ 99% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0289 k577 k866 k1,2 mil1,4 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.443.553 RON2022 · Cifră de afaceri: 5.191 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.017.750 RON2024 · Cifră de afaceri: 840 RON2025 · Cifră de afaceri: 6.200 RON2021 · Profit: 939.779 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 7.367 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 244.336 RON2022 · Datorii: 866.106 RON2023 · Datorii: 880.706 RON2024 · Datorii: 1.040.343 RON2025 · Datorii: 1.235.614 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CRT BUILDING CONFORT SRL a avut o cifră de afaceri de 6.200 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 6.200 840 1.017.750 5.191 1.443.553
Profit net 0 0 7.367 0 939.779
Capitaluri proprii 1.453 132.640 313.472 306.105 1.564.992
Active totale 1.237.067 1.172.983 1.194.178 1.172.211 1.809.328
Datorii totale 1.235.614 1.040.343 880.706 866.106 244.336
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

0.01
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.