Activă Plătitor TVA ARAD

GRUPPO VEST EURO SRL

CUI
37166763
Reg. Comerț
J2017000330022
Înregistrată
08.03.2017
Sediu social JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. ARH. CZIGLER ANTONIU, NR.2, cod poștal 310208
1.22
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 08.03.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
669.371 RON
▼ 37% vs 2024
Profit net
60.353 RON
▼ 35% vs 2024
Capitaluri proprii
61.488 RON
▼ 81% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0350 k700 k1,1 mil1,4 mil1,8 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.750.070 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.604.269 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.219.981 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.056.823 RON2025 · Cifră de afaceri: 669.371 RON2021 · Profit: 268.141 RON2022 · Profit: 288.790 RON2023 · Profit: 223.862 RON2024 · Profit: 92.988 RON2025 · Profit: 60.353 RON2021 · Datorii: 153.789 RON2022 · Datorii: 734.802 RON2023 · Datorii: 780.801 RON2024 · Datorii: 705.954 RON2025 · Datorii: 817.656 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GRUPPO VEST EURO SRL a avut o cifră de afaceri de 669.371 RON în 2025, cu un profit net de 60.353 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 669.371 1.056.823 1.219.981 1.604.269 1.750.070
Profit net 60.353 92.988 223.862 288.790 268.141
Capitaluri proprii 61.488 319.831 226.843 289.030 1.011.677
Active totale 879.144 1.025.785 1.007.644 1.023.832 1.165.466
Datorii totale 817.656 705.954 780.801 734.802 153.789
Număr mediu salariați 2 2 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

1.22
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.