Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

LUGERA RECRUITMENT SERVICES SRL

CUI
37134222
Reg. Comerț
J2017002510406
Înregistrată
02.03.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR VULTURILOR, NR.98, CAMERA 2, ET.1, cod poștal 30857
8.89
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7810
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 02.03.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
3.241.741 RON
▼ 35% vs 2024
Profit net
174.959 RON
▼ 79% vs 2024
Capitaluri proprii
368.920 RON
▼ 70% vs 2024
Număr mediu angajați
20
▼ 29% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0995 k2,0 mil3,0 mil4,0 mil5,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.428.210 RON2022 · Cifră de afaceri: 4.465.366 RON2023 · Cifră de afaceri: 4.168.847 RON2024 · Cifră de afaceri: 4.975.357 RON2025 · Cifră de afaceri: 3.241.741 RON2021 · Profit: 1.378.387 RON2022 · Profit: 2.322.246 RON2023 · Profit: 602.626 RON2024 · Profit: 846.322 RON2025 · Profit: 174.959 RON2021 · Datorii: 100.717 RON2022 · Datorii: 51.441 RON2023 · Datorii: 636.567 RON2024 · Datorii: 303.213 RON2025 · Datorii: 217.617 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LUGERA RECRUITMENT SERVICES SRL a avut o cifră de afaceri de 3.241.741 RON în 2025, cu un profit net de 174.959 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 3.241.741 4.975.357 4.168.847 4.465.366 2.428.210
Profit net 174.959 846.322 602.626 2.322.246 1.378.387
Capitaluri proprii 368.920 1.210.898 2.777.619 2.720.549 1.520.851
Active totale 575.723 1.504.775 3.433.349 2.764.887 1.616.957
Datorii totale 217.617 303.213 636.567 51.441 100.717
Număr mediu salariați 20 28 24 3 4

Analiză de risc — insolvență

8.89
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7810).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.