Activă MUREŞ

ELGAAL SRL

CUI
37098022
Reg. Comerț
J26/266/2017
Înregistrată
23.02.2017
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. SIGHIŞOARA, STR. HORIA TECULESCU, NR.64, cod poștal 545400
2.19
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Sighişoara
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 23.02.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
85.321 RON
▲ 7% vs 2024
Profit net
9.311 RON
▼ 19% vs 2024
Capitaluri proprii
155.193 RON
▲ 6% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

088 k176 k264 k352 k440 k2021 · Cifră de afaceri: 45.778 RON2022 · Cifră de afaceri: 45.327 RON2023 · Cifră de afaceri: 43.774 RON2024 · Cifră de afaceri: 79.799 RON2025 · Cifră de afaceri: 85.321 RON2021 · Profit: 11.261 RON2022 · Profit: 18.805 RON2023 · Profit: 3.485 RON2024 · Profit: 11.493 RON2025 · Profit: 9.311 RON2021 · Datorii: 439.714 RON2022 · Datorii: 411.627 RON2023 · Datorii: 409.623 RON2024 · Datorii: 430.327 RON2025 · Datorii: 425.713 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ELGAAL SRL a avut o cifră de afaceri de 85.321 RON în 2025, cu un profit net de 9.311 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 85.321 79.799 43.774 45.327 45.778
Profit net 9.311 11.493 3.485 18.805 11.261
Capitaluri proprii 155.193 145.882 134.389 130.904 112.099
Active totale 567.653 562.956 530.759 529.278 538.560
Datorii totale 425.713 430.327 409.623 411.627 439.714
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

2.19
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.