Activă Plătitor TVA IALOMIŢA

NEC TRANSCOM S.R.L.

CUI
37096226
Reg. Comerț
J21/63/2017
Înregistrată
23.02.2017
Sediu social JUD. IALOMIŢA, SAT COŞERENI COM. COŞERENI, STR. MĂCEŞULUI, NR.1, cod poștal 927095
14.35
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Urziceni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 23.02.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
173.590 RON
▲ 1% vs 2024
Profit net
47.177 RON
▲ 11% vs 2024
Capitaluri proprii
96.223 RON
▲ 96% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

042 k84 k126 k168 k210 k2021 · Cifră de afaceri: 152.528 RON2022 · Cifră de afaceri: 210.190 RON2023 · Cifră de afaceri: 170.443 RON2024 · Cifră de afaceri: 171.650 RON2025 · Cifră de afaceri: 173.590 RON2021 · Profit: 2.074 RON2022 · Profit: 77.643 RON2023 · Profit: 51.794 RON2024 · Profit: 42.440 RON2025 · Profit: 47.177 RON2021 · Datorii: 18.863 RON2022 · Datorii: 44.631 RON2023 · Datorii: 46.694 RON2024 · Datorii: 31.745 RON2025 · Datorii: 20.570 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NEC TRANSCOM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 173.590 RON în 2025, cu un profit net de 47.177 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 173.590 171.650 170.443 210.190 152.528
Profit net 47.177 42.440 51.794 77.643 2.074
Capitaluri proprii 96.223 49.046 323.606 271.813 204.170
Active totale 116.793 80.791 370.300 316.444 223.033
Datorii totale 20.570 31.745 46.694 44.631 18.863
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

14.35
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.