Activă HARGHITA

ORBÁN ZOLTÁN CONSTRUCT SRL

CUI
37069728
Reg. Comerț
J19/68/2017
Înregistrată
20.02.2017
Sediu social JUD. HARGHITA, ORŞ. CRISTURU SECUIESC, STR. CECHEŞTI, NR.29, cod poștal 535400
1.88
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 20.02.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
12.800 RON
▼ 85% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
13.031 RON
▼ 58% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

031 k62 k93 k125 k156 k2021 · Cifră de afaceri: 104.400 RON2022 · Cifră de afaceri: 68.500 RON2023 · Cifră de afaceri: 155.800 RON2024 · Cifră de afaceri: 84.660 RON2025 · Cifră de afaceri: 12.800 RON2021 · Profit: 1.940 RON2022 · Profit: 1.632 RON2023 · Profit: 22.587 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 18.202 RON2022 · Datorii: 18.873 RON2023 · Datorii: 32.532 RON2024 · Datorii: 40.695 RON2025 · Datorii: 42.095 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ORBÁN ZOLTÁN CONSTRUCT SRL a avut o cifră de afaceri de 12.800 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 12.800 84.660 155.800 68.500 104.400
Profit net 0 0 22.587 1.632 1.940
Capitaluri proprii 13.031 31.043 32.416 9.829 8.197
Active totale 55.126 71.738 64.948 28.702 26.399
Datorii totale 42.095 40.695 32.532 18.873 18.202
Număr mediu salariați 1 1 3 2 3

Analiză de risc — insolvență

1.88
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.