Activă TIMIŞ

MAX ACCOUNT SOLUTIONS SRL

CUI
37068412
Reg. Comerț
J2017000411358
Înregistrată
20.02.2017
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. DIMITRIE DINICU, NR.54, cod poștal 300696
52.55
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6920
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 20.02.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
370.260 RON
▲ 33% vs 2024
Profit net
255.409 RON
▲ 43% vs 2024
Capitaluri proprii
255.649 RON
▲ 43% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

074 k148 k222 k296 k370 k2021 · Cifră de afaceri: 218.778 RON2022 · Cifră de afaceri: 224.706 RON2023 · Cifră de afaceri: 281.455 RON2024 · Cifră de afaceri: 277.411 RON2025 · Cifră de afaceri: 370.260 RON2021 · Profit: 199.151 RON2022 · Profit: 197.612 RON2023 · Profit: 212.211 RON2024 · Profit: 178.302 RON2025 · Profit: 255.409 RON2021 · Datorii: 53.053 RON2022 · Datorii: 67.328 RON2023 · Datorii: 69.570 RON2024 · Datorii: 169.068 RON2025 · Datorii: 7.358 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MAX ACCOUNT SOLUTIONS SRL a avut o cifră de afaceri de 370.260 RON în 2025, cu un profit net de 255.409 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 370.260 277.411 281.455 224.706 218.778
Profit net 255.409 178.302 212.211 197.612 199.151
Capitaluri proprii 255.649 178.542 212.451 197.852 199.391
Active totale 263.007 347.610 282.021 265.180 252.444
Datorii totale 7.358 169.068 69.570 67.328 53.053
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

52.55
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6920).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.