Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

A2Z SPORT SRL

CUI
37038527
Reg. Comerț
J2017001509403
Înregistrată
15.02.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR DRUMUL PĂDUREA PUSTNICU, NR.125A, PARTER. BIROUL NR. 1
6.83
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6832
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 15.02.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
116.222 RON
▲ 44% vs 2024
Profit net
32.737 RON
▲ 280% vs 2024
Capitaluri proprii
71.828 RON
▲ 84% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

023 k46 k70 k93 k116 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 27.460 RON2023 · Cifră de afaceri: 74.588 RON2024 · Cifră de afaceri: 80.563 RON2025 · Cifră de afaceri: 116.222 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 10.008 RON2023 · Profit: 25.328 RON2024 · Profit: 8.611 RON2025 · Profit: 32.737 RON2021 · Datorii: 31.591 RON2022 · Datorii: 56.926 RON2023 · Datorii: 60.211 RON2024 · Datorii: 63.038 RON2025 · Datorii: 68.114 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

A2Z SPORT SRL a avut o cifră de afaceri de 116.222 RON în 2025, cu un profit net de 32.737 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 116.222 80.563 74.588 27.460 0
Profit net 32.737 8.611 25.328 10.008 0
Capitaluri proprii 71.828 39.090 30.479 5.151 -4.857
Active totale 143.092 102.128 92.740 66.957 26.734
Datorii totale 68.114 63.038 60.211 56.926 31.591
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

6.83
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6832).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.