Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MAYA DAY TIME SRL

CUI
37037947
Reg. Comerț
J2017001504408
Înregistrată
14.02.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR BÂLEA, NR.19, CAMERA NR. 1, cod poștal 42138
12.90
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4690
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 14.02.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
6.173.969 RON
▼ 48% vs 2024
Profit net
1.419.352 RON
▼ 71% vs 2024
Capitaluri proprii
12.198.483 RON
▼ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
11

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

02,4 mil4,7 mil7,1 mil9,4 mil12 mil2021 · Cifră de afaceri: 4.667.513 RON2022 · Cifră de afaceri: 8.705.820 RON2023 · Cifră de afaceri: 10.915.823 RON2024 · Cifră de afaceri: 11.791.263 RON2025 · Cifră de afaceri: 6.173.969 RON2021 · Profit: 1.673.848 RON2022 · Profit: 3.097.681 RON2023 · Profit: 4.321.771 RON2024 · Profit: 4.847.729 RON2025 · Profit: 1.419.352 RON2021 · Datorii: 359.221 RON2022 · Datorii: 1.582.096 RON2023 · Datorii: 1.031.630 RON2024 · Datorii: 1.082.170 RON2025 · Datorii: 2.038.354 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MAYA DAY TIME SRL a avut o cifră de afaceri de 6.173.969 RON în 2025, cu un profit net de 1.419.352 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 6.173.969 11.791.263 10.915.823 8.705.820 4.667.513
Profit net 1.419.352 4.847.729 4.321.771 3.097.681 1.673.848
Capitaluri proprii 12.198.483 13.234.686 9.321.888 5.826.195 4.755.256
Active totale 14.209.815 14.298.694 10.349.241 7.402.368 5.105.664
Datorii totale 2.038.354 1.082.170 1.031.630 1.582.096 359.221
Număr mediu salariați 11 0 0 6 130

Analiză de risc — insolvență

12.90
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4690).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.