Activă ARAD

ST. DIANETA INTERMEDIERI S.R.L.

CUI
37016235
Reg. Comerț
J02/140/2017
Înregistrată
10.02.2017
Sediu social JUD. ARAD, MUN. ARAD, ALEEA ROMANŢA, NR.4, BL.S, SC.A, ET.3, AP.16, cod poștal 310195
-14.30
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8299
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 10.02.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
26.761 RON
▼ 13% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-17.230 RON
▼ 27% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

09 k18 k28 k37 k46 k2021 · Cifră de afaceri: 44.849 RON2022 · Cifră de afaceri: 46.206 RON2023 · Cifră de afaceri: 32.551 RON2024 · Cifră de afaceri: 30.928 RON2025 · Cifră de afaceri: 26.761 RON2021 · Profit: 5.961 RON2022 · Profit: 6.157 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 24.162 RON2022 · Datorii: 27.107 RON2023 · Datorii: 24.548 RON2024 · Datorii: 24.252 RON2025 · Datorii: 25.545 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ST. DIANETA INTERMEDIERI S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 26.761 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 26.761 30.928 32.551 46.206 44.849
Profit net 0 0 0 6.157 5.961
Capitaluri proprii -17.230 -13.532 -10.438 -6.783 -12.941
Active totale 8.315 10.720 14.110 20.324 11.221
Datorii totale 25.545 24.252 24.548 27.107 24.162
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-14.30
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8299).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.