Activă BACĂU

MOBILAONE LTD SRL

CUI
37002914
Reg. Comerț
J04/149/2017
Înregistrată
08.02.2017
Sediu social JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. PRIETENIEI, NR.18, BL.18, SC.B, ET.1, AP.4, cod poștal 600217
9.78
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3109
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 08.02.2017)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
139.809 RON
▲ 42% vs 2023
Profit net
23.404 RON
▼ 43% vs 2023
Capitaluri proprii
41.310 RON
▼ 62% vs 2023
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

028 k56 k84 k112 k140 k2020 · Cifră de afaceri: 55.448 RON2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 51.023 RON2023 · Cifră de afaceri: 98.628 RON2024 · Cifră de afaceri: 139.809 RON2020 · Profit: 43.852 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 10.482 RON2023 · Profit: 41.015 RON2024 · Profit: 23.404 RON2020 · Datorii: 10.916 RON2021 · Datorii: 10.112 RON2022 · Datorii: 18.654 RON2023 · Datorii: 40.123 RON2024 · Datorii: 22.751 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MOBILAONE LTD SRL a avut o cifră de afaceri de 139.809 RON în 2024, cu un profit net de 23.404 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 139.809 98.628 51.023 0 55.448
Profit net 23.404 41.015 10.482 0 43.852
Capitaluri proprii 41.310 108.422 67.408 56.925 56.997
Active totale 64.061 148.545 86.062 67.037 67.913
Datorii totale 22.751 40.123 18.654 10.112 10.916
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

9.78
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3109).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.