Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

HB-DESIGN-TEAM ARHITECTURA, CONSTRUCTII, MOBILIER SRL

CUI
36979113
Reg. Comerț
J2017000944405
Înregistrată
03.02.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR PICTOR BARBU ISCOVESCU, NR.24
5.09
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 03.02.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
8.222.090 RON
▼ 12% vs 2024
Profit net
1.909.676 RON
Capitaluri proprii
5.247.534 RON
▲ 57% vs 2024
Număr mediu angajați
20
▼ 55% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

02,5 mil5,0 mil7,5 mil10 mil13 mil2021 · Cifră de afaceri: 8.507.785 RON2022 · Cifră de afaceri: 11.836.538 RON2023 · Cifră de afaceri: 12.552.344 RON2024 · Cifră de afaceri: 9.327.840 RON2025 · Cifră de afaceri: 8.222.090 RON2021 · Profit: 222.404 RON2022 · Profit: 2.425.957 RON2023 · Profit: 1.066.370 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 1.909.676 RON2021 · Datorii: 3.321.227 RON2022 · Datorii: 2.943.665 RON2023 · Datorii: 5.830.203 RON2024 · Datorii: 4.013.605 RON2025 · Datorii: 7.140.659 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HB-DESIGN-TEAM ARHITECTURA, CONSTRUCTII, MOBILIER SRL a avut o cifră de afaceri de 8.222.090 RON în 2025, cu un profit net de 1.909.676 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 8.222.090 9.327.840 12.552.344 11.836.538 8.507.785
Profit net 1.909.676 0 1.066.370 2.425.957 222.404
Capitaluri proprii 5.247.534 3.337.859 3.492.567 2.426.197 759.660
Active totale 12.383.291 7.351.464 9.322.770 5.369.862 3.999.872
Datorii totale 7.140.659 4.013.605 5.830.203 2.943.665 3.321.227
Număr mediu salariați 20 44 42 41 36

Analiză de risc — insolvență

5.09
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.