Activă ILFOV

METAL CONSTRUCT PFAI SRL

CUI
36943365
Reg. Comerț
J23/184/2017
Înregistrată
25.01.2017
Sediu social JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. ŞCOLII, NR.40A, SC.1, ET.5, AP.25, cod poștal 77190
5.56
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
2511
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 25.01.2017)

Date financiare 2022

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2021
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2021
Capitaluri proprii
55.657 RON
▲ 0% vs 2021
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

083 k166 k249 k332 k415 k2018 · Cifră de afaceri: 199.436 RON2019 · Cifră de afaceri: 216.497 RON2020 · Cifră de afaceri: 415.187 RON2021 · Cifră de afaceri: 151.645 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2018 · Profit: 84.267 RON2019 · Profit: 119.026 RON2020 · Profit: 243.749 RON2021 · Profit: 55.457 RON2022 · Profit: 0 RON2018 · Datorii: 0 RON2019 · Datorii: 686 RON2020 · Datorii: 6.643 RON2021 · Datorii: 36.483 RON2022 · Datorii: 36.483 RON20182019202020212022
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

METAL CONSTRUCT PFAI SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2022, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20222021202020192018
Cifră de afaceri netă 0 151.645 415.187 216.497 199.436
Profit net 0 55.457 243.749 119.026 84.267
Capitaluri proprii 55.657 55.657 341.975 119.226 121.564
Active totale 92.140 92.140 348.618 119.912 121.564
Datorii totale 36.483 36.483 6.643 686 0
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

5.56
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2022. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 2511).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.