Activă TELEORMAN

SVICA PROMPT SRL

CUI
36933329
Reg. Comerț
J34/24/2017
Înregistrată
19.01.2017
Sediu social JUD. TELEORMAN, MUN. ALEXANDRIA, STR. HORIA CLOŞCA ŞI CRIŞAN, NR.12
12.30
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Teleorman
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 19.01.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
92.525 RON
▼ 14% vs 2024
Profit net
29.584 RON
▼ 39% vs 2024
Capitaluri proprii
115.542 RON
▲ 34% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

021 k43 k64 k86 k107 k2021 · Cifră de afaceri: 12.140 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.477 RON2023 · Cifră de afaceri: 59.888 RON2024 · Cifră de afaceri: 107.088 RON2025 · Cifră de afaceri: 92.525 RON2021 · Profit: 8.071 RON2022 · Profit: 2.223 RON2023 · Profit: 33.825 RON2024 · Profit: 48.775 RON2025 · Profit: 29.584 RON2021 · Datorii: 14.047 RON2022 · Datorii: 14.629 RON2023 · Datorii: 18.358 RON2024 · Datorii: 21.260 RON2025 · Datorii: 25.505 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SVICA PROMPT SRL a avut o cifră de afaceri de 92.525 RON în 2025, cu un profit net de 29.584 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 92.525 107.088 59.888 3.477 12.140
Profit net 29.584 48.775 33.825 2.223 8.071
Capitaluri proprii 115.542 85.958 37.183 3.108 885
Active totale 129.860 103.692 55.541 17.737 14.932
Datorii totale 25.505 21.260 18.358 14.629 14.047
Număr mediu salariați 1 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

12.30
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.