Activă TIMIŞ

NFS VEST SPORTS SRL-D

CUI
36929948
Reg. Comerț
J35/125/2017
Înregistrată
18.01.2017
Sediu social JUD. TIMIŞ, SAT ORTIŞOARA COM. ORTIŞOARA, NR.3, CAM. 2, cod poștal 307305
9.37
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8130
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 18.01.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
425.379 RON
▲ 66% vs 2024
Profit net
200.798 RON
▲ 134% vs 2024
Capitaluri proprii
234.608 RON
▲ 89% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

085 k170 k255 k340 k425 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 103.129 RON2023 · Cifră de afaceri: 209.644 RON2024 · Cifră de afaceri: 255.831 RON2025 · Cifră de afaceri: 425.379 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 22.801 RON2023 · Profit: 29.379 RON2024 · Profit: 85.695 RON2025 · Profit: 200.798 RON2021 · Datorii: 32.064 RON2022 · Datorii: 8.975 RON2023 · Datorii: 165.484 RON2024 · Datorii: 175.528 RON2025 · Datorii: 196.270 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NFS VEST SPORTS SRL-D a avut o cifră de afaceri de 425.379 RON în 2025, cu un profit net de 200.798 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 425.379 255.831 209.644 103.129 0
Profit net 200.798 85.695 29.379 22.801 0
Capitaluri proprii 234.608 123.811 38.116 8.737 -14.064
Active totale 460.878 299.339 203.600 17.712 18.000
Datorii totale 196.270 175.528 165.484 8.975 32.064
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

9.37
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8130).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.