Activă CLUJ

ZEA MOBILI SRL-D

CUI
36923368
Reg. Comerț
J12/101/2017
Înregistrată
17.01.2017
Sediu social JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. STEJARULUI, NR.18, AP.7, cod poștal 407280
3.27
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4332
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 17.01.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
139.431 RON
▼ 30% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
25.843 RON
▼ 71% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

040 k80 k120 k160 k200 k2021 · Cifră de afaceri: 2.450 RON2022 · Cifră de afaceri: 95.394 RON2023 · Cifră de afaceri: 198.069 RON2024 · Cifră de afaceri: 199.746 RON2025 · Cifră de afaceri: 139.431 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 88.088 RON2023 · Profit: 96.937 RON2024 · Profit: 84.625 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 15.794 RON2022 · Datorii: 35.624 RON2023 · Datorii: 70.333 RON2024 · Datorii: 53.175 RON2025 · Datorii: 39.667 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ZEA MOBILI SRL-D a avut o cifră de afaceri de 139.431 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 139.431 199.746 198.069 95.394 2.450
Profit net 0 84.625 96.937 88.088 0
Capitaluri proprii 25.843 87.830 99.838 147.101 121.584
Active totale 65.510 141.005 170.171 182.725 137.378
Datorii totale 39.667 53.175 70.333 35.624 15.794
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

3.27
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4332).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.