Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

SUCCESS RENT SRL

CUI
36889568
Reg. Comerț
J40/65/2017
Înregistrată
05.01.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. FRUNZEI, NR.26, BIROUL E3 14, ET.3, cod poștal 21534
2.95
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 05.01.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.237.372 RON
▲ 2% vs 2024
Profit net
123.789 RON
▲ 327% vs 2024
Capitaluri proprii
47.446 RON
▲ 162% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0247 k495 k742 k990 k1,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 920.982 RON2022 · Cifră de afaceri: 934.174 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.155.573 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.218.901 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.237.372 RON2021 · Profit: 79.862 RON2022 · Profit: 113.943 RON2023 · Profit: 69.641 RON2024 · Profit: 28.981 RON2025 · Profit: 123.789 RON2021 · Datorii: 733.363 RON2022 · Datorii: 623.891 RON2023 · Datorii: 598.905 RON2024 · Datorii: 603.739 RON2025 · Datorii: 496.132 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SUCCESS RENT SRL a avut o cifră de afaceri de 1.237.372 RON în 2025, cu un profit net de 123.789 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.237.372 1.218.901 1.155.573 934.174 920.982
Profit net 123.789 28.981 69.641 113.943 79.862
Capitaluri proprii 47.446 -76.343 -105.323 -174.964 -286.161
Active totale 543.578 527.396 493.582 448.927 447.202
Datorii totale 496.132 603.739 598.905 623.891 733.363
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

2.95
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.