Radiată CLUJ

RECONDIŢIONARE CONSTRUCT SRL

CUI
36888260
Reg. Comerț
J12/9/2017
Înregistrată
04.01.2017
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, CAL. TURZII, NR.178D

Informații fiscale

Statut firmă
Radiată
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4339
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 04.01.2017)

Date financiare 2019

Cifră de afaceri netă
41.834 RON
▼ 18% vs 2018
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2018
Capitaluri proprii
4.025 RON
▼ 80% vs 2018
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2018

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

010 k21 k31 k41 k51 k2017 · Cifră de afaceri: 50.355 RON2018 · Cifră de afaceri: 51.265 RON2019 · Cifră de afaceri: 41.834 RON2017 · Profit: 9.991 RON2018 · Profit: 9.773 RON2019 · Profit: 0 RON2017 · Datorii: 22.797 RON2018 · Datorii: 20.641 RON2019 · Datorii: 19.259 RON201720182019
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RECONDIŢIONARE CONSTRUCT SRL a avut o cifră de afaceri de 41.834 RON în 2019, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 201920182017
Cifră de afaceri netă 41.834 51.265 50.355
Profit net 0 9.773 9.991
Capitaluri proprii 4.025 20.165 10.391
Active totale 23.284 40.806 33.188
Datorii totale 19.259 20.641 22.797
Număr mediu salariați 1 1 1

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4339).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.