Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

OV-CRIS INTERNATIONAL SRL

CUI
36874729
Reg. Comerț
J40/16938/2016
Înregistrată
27.12.2016
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. CPT. MIRCEA VASILESCU, NR.8, PARTER, CAMERA 1, AP.2, cod poștal 40184
-2.13
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4690
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 27.12.2016)

Date financiare 2021

Cifră de afaceri netă
769.131 RON
▲ 22% vs 2020
Profit net
72.178 RON
Capitaluri proprii
-183.762 RON
▲ 28% vs 2020
Număr mediu angajați
3
▲ 50% vs 2020

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0166 k332 k498 k664 k830 k2017 · Cifră de afaceri: 64.677 RON2018 · Cifră de afaceri: 13.445 RON2019 · Cifră de afaceri: 829.906 RON2020 · Cifră de afaceri: 629.932 RON2021 · Cifră de afaceri: 769.131 RON2017 · Profit: 55.824 RON2018 · Profit: 0 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 72.178 RON2017 · Datorii: 5.882 RON2018 · Datorii: 214.315 RON2019 · Datorii: 447.304 RON2020 · Datorii: 418.057 RON2021 · Datorii: 466.246 RON20172018201920202021
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

OV-CRIS INTERNATIONAL SRL a avut o cifră de afaceri de 769.131 RON în 2021, cu un profit net de 72.178 RON.

Indicator (RON) 20212020201920182017
Cifră de afaceri netă 769.131 629.932 829.906 13.445 64.677
Profit net 72.178 0 0 0 55.824
Capitaluri proprii -183.762 -255.940 -208.296 -28.210 56.024
Active totale 282.484 162.117 239.008 186.105 61.906
Datorii totale 466.246 418.057 447.304 214.315 5.882
Număr mediu salariați 3 2 3 2 0

Analiză de risc — insolvență

-2.13
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2021. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4690).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.