Activă MEHEDINŢI

DIARE M MOBIL SRL

CUI
36840580
Reg. Comerț
J2016000561252
Înregistrată
15.12.2016
Sediu social JUD. MEHEDINŢI, MUN. DROBETA-TURNU SEVERIN, STR. CRIŞAN, NR.63, BL.O1, SC.3, AP.2, cod poștal 220078
63.69
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4933
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 15.12.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
47.886 RON
▲ 4% vs 2024
Profit net
15.473 RON
▼ 15% vs 2024
Capitaluri proprii
29.434 RON
▼ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

021 k42 k63 k83 k104 k2021 · Cifră de afaceri: 104.285 RON2022 · Cifră de afaceri: 25.863 RON2023 · Cifră de afaceri: 46.235 RON2024 · Cifră de afaceri: 45.969 RON2025 · Cifră de afaceri: 47.886 RON2021 · Profit: 31.549 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 18.674 RON2024 · Profit: 18.111 RON2025 · Profit: 15.473 RON2021 · Datorii: 5.419 RON2022 · Datorii: 3.526 RON2023 · Datorii: 730 RON2024 · Datorii: 419 RON2025 · Datorii: 593 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DIARE M MOBIL SRL a avut o cifră de afaceri de 47.886 RON în 2025, cu un profit net de 15.473 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 47.886 45.969 46.235 25.863 104.285
Profit net 15.473 18.111 18.674 0 31.549
Capitaluri proprii 29.434 33.961 15.851 -2.823 100.884
Active totale 30.027 34.380 16.581 703 106.303
Datorii totale 593 419 730 3.526 5.419
Număr mediu salariați 0 0 0 0 1

Analiză de risc — insolvență

63.69
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4933).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.