Activă HUNEDOARA

PELNARS BEAUTY & STYLE SRL

CUI
36838440
Reg. Comerț
J2016001239200
Înregistrată
14.12.2016
Sediu social JUD. HUNEDOARA, ORŞ. CĂLAN, STR. OVID DENSUŞIANU, BL.3, SC.C, ET.PARTER, AP.26, cod poștal 335300
7.03
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Hunedoara
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 14.12.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
61.199 RON
▲ 23% vs 2024
Profit net
222 RON
▲ 6% vs 2024
Capitaluri proprii
10.184 RON
▲ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

012 k24 k37 k49 k61 k2020 · Cifră de afaceri: 9.930 RON2021 · Cifră de afaceri: 7.367 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 49.581 RON2025 · Cifră de afaceri: 61.199 RON2020 · Profit: 5.424 RON2021 · Profit: 693 RON2022 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 210 RON2025 · Profit: 222 RON2020 · Datorii: 173 RON2021 · Datorii: 156 RON2022 · Datorii: 0 RON2024 · Datorii: 3.886 RON2025 · Datorii: 4.557 RON20202021202220242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PELNARS BEAUTY & STYLE SRL a avut o cifră de afaceri de 61.199 RON în 2025, cu un profit net de 222 RON.

Indicator (RON) 20252024202220212020
Cifră de afaceri netă 61.199 49.581 0 7.367 9.930
Profit net 222 210 0 693 5.424
Capitaluri proprii 10.184 9.962 9.752 9.752 9.059
Active totale 14.741 13.848 9.752 9.908 9.232
Datorii totale 4.557 3.886 0 156 173
Număr mediu salariați 1 1 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

7.03
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.