Activă Plătitor TVA DOLJ

KO & KO FACTORY SRL

CUI
36828064
Reg. Comerț
J16/2217/2016
Înregistrată
12.12.2016
Sediu social JUD. DOLJ, SAT PREAJBA COM. MALU MARE, ALEEA I SALCÂMILOR, NR.5, cod poștal 207367
-8.02
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
2824
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 12.12.2016)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
26.933 RON
▼ 4% vs 2023
Profit net
406 RON
▲ 72% vs 2023
Capitaluri proprii
-63.263 RON
▲ 1% vs 2023
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

045 k91 k136 k182 k227 k2020 · Cifră de afaceri: 34.265 RON2021 · Cifră de afaceri: 20.969 RON2022 · Cifră de afaceri: 27.113 RON2023 · Cifră de afaceri: 27.983 RON2024 · Cifră de afaceri: 26.933 RON2020 · Profit: 569 RON2021 · Profit: 1.308 RON2022 · Profit: 1.255 RON2023 · Profit: 236 RON2024 · Profit: 406 RON2020 · Datorii: 227.049 RON2021 · Datorii: 198.155 RON2022 · Datorii: 147.017 RON2023 · Datorii: 130.632 RON2024 · Datorii: 118.327 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

KO & KO FACTORY SRL a avut o cifră de afaceri de 26.933 RON în 2024, cu un profit net de 406 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 26.933 27.983 27.113 20.969 34.265
Profit net 406 236 1.255 1.308 569
Capitaluri proprii -63.263 -63.669 -63.905 -65.160 -66.468
Active totale 55.064 66.963 83.112 132.995 160.581
Datorii totale 118.327 130.632 147.017 198.155 227.049
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-8.02
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 2824).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.