Activă Plătitor TVA HARGHITA

INTER DIESEL CENTER S.R.L.

CUI
36827239
Reg. Comerț
J2016000584190
Înregistrată
12.12.2016
Sediu social JUD. HARGHITA, MUN. ODORHEIU SECUIESC, STR. LĂCĂTUŞILOR, NR.11, cod poștal 535600
4.14
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 12.12.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
58.142 RON
▼ 5% vs 2024
Profit net
5.055 RON
▲ 2366% vs 2024
Capitaluri proprii
13.527 RON
▲ 60% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

012 k24 k37 k49 k61 k2021 · Cifră de afaceri: 48.677 RON2022 · Cifră de afaceri: 14.454 RON2023 · Cifră de afaceri: 18.984 RON2024 · Cifră de afaceri: 61.078 RON2025 · Cifră de afaceri: 58.142 RON2021 · Profit: 4.066 RON2022 · Profit: 244 RON2023 · Profit: 609 RON2024 · Profit: 205 RON2025 · Profit: 5.055 RON2021 · Datorii: 50.188 RON2022 · Datorii: 35.565 RON2023 · Datorii: 24.994 RON2024 · Datorii: 32.682 RON2025 · Datorii: 25.345 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

INTER DIESEL CENTER S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 58.142 RON în 2025, cu un profit net de 5.055 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 58.142 61.078 18.984 14.454 48.677
Profit net 5.055 205 609 244 4.066
Capitaluri proprii 13.527 8.472 8.266 7.657 7.413
Active totale 38.872 41.154 33.260 43.222 57.601
Datorii totale 25.345 32.682 24.994 35.565 50.188
Număr mediu salariați 1 1 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

4.14
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.