Activă VÂLCEA

CODRIVE S.R.L.

CUI
36819970
Reg. Comerț
J38/877/2016
Înregistrată
09.12.2016
Sediu social JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. I. C. BRĂTIANU, NR.16, BL.A64, SC.C, ET.8, AP.30
15.42
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4932
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 09.12.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
85.290 RON
▲ 37% vs 2024
Profit net
1.895 RON
▼ 45% vs 2024
Capitaluri proprii
20.171 RON
▲ 10% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

017 k34 k51 k68 k85 k2021 · Cifră de afaceri: 75.107 RON2022 · Cifră de afaceri: 74.171 RON2023 · Cifră de afaceri: 72.386 RON2024 · Cifră de afaceri: 62.233 RON2025 · Cifră de afaceri: 85.290 RON2021 · Profit: 39.917 RON2022 · Profit: 48.811 RON2023 · Profit: 29.275 RON2024 · Profit: 3.430 RON2025 · Profit: 1.895 RON2021 · Datorii: 2.188 RON2022 · Datorii: 2.347 RON2023 · Datorii: 16.544 RON2024 · Datorii: 3.868 RON2025 · Datorii: 2.428 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CODRIVE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 85.290 RON în 2025, cu un profit net de 1.895 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 85.290 62.233 72.386 74.171 75.107
Profit net 1.895 3.430 29.275 48.811 39.917
Capitaluri proprii 20.171 18.275 42.019 125.858 77.047
Active totale 22.599 22.143 58.563 128.205 79.235
Datorii totale 2.428 3.868 16.544 2.347 2.188
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

15.42
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4932).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.