Activă MUREŞ

FOOD TRUCK RENTAL SRL

CUI
36818362
Reg. Comerț
J26/1552/2016
Înregistrată
08.12.2016
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. PARÂNGULUI, NR.20, AP.18, cod poștal 540369
-7.55
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 08.12.2016)

Date financiare 2022

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2021
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2021
Capitaluri proprii
-130.214 RON
▲ 0% vs 2021
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

050 k101 k151 k202 k252 k2018 · Cifră de afaceri: 20.400 RON2019 · Cifră de afaceri: 7.200 RON2020 · Cifră de afaceri: 7.200 RON2021 · Cifră de afaceri: 24.000 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2018 · Profit: 0 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 18.639 RON2022 · Profit: 0 RON2018 · Datorii: 182.033 RON2019 · Datorii: 182.250 RON2020 · Datorii: 232.369 RON2021 · Datorii: 252.178 RON2022 · Datorii: 252.178 RON20182019202020212022
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FOOD TRUCK RENTAL SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2022, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20222021202020192018
Cifră de afaceri netă 0 24.000 7.200 7.200 20.400
Profit net 0 18.639 0 0 0
Capitaluri proprii -130.214 -130.215 -148.854 -105.402 -62.698
Active totale 121.964 121.963 83.515 76.848 119.335
Datorii totale 252.178 252.178 232.369 182.250 182.033
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-7.55
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2022. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.