Activă ILFOV

EASY FINANCE PLAN SRL

CUI
36811593
Reg. Comerț
J2016004865231
Înregistrată
07.12.2016
Sediu social JUD. ILFOV, SAT ROŞU COM. CHIAJNA, STR INTRAREA CANALULUI, NR.42, ET.M, AP.70, cod poștal 77042
5.99
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 07.12.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
243.600 RON
▲ 117% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
84.706 RON
▼ 52% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

049 k97 k146 k195 k244 k2021 · Cifră de afaceri: 186.042 RON2022 · Cifră de afaceri: 198.737 RON2023 · Cifră de afaceri: 240.138 RON2024 · Cifră de afaceri: 112.221 RON2025 · Cifră de afaceri: 243.600 RON2021 · Profit: 77.565 RON2022 · Profit: 42.607 RON2023 · Profit: 41.741 RON2024 · Profit: 6.626 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 2.682 RON2022 · Datorii: 6.652 RON2023 · Datorii: 9.147 RON2024 · Datorii: 30.951 RON2025 · Datorii: 48.708 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EASY FINANCE PLAN SRL a avut o cifră de afaceri de 243.600 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 243.600 112.221 240.138 198.737 186.042
Profit net 0 6.626 41.741 42.607 77.565
Capitaluri proprii 84.706 175.095 188.469 146.728 104.121
Active totale 133.414 215.725 207.295 163.059 106.631
Datorii totale 48.708 30.951 9.147 6.652 2.682
Număr mediu salariați 0 0 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

5.99
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.