Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

DANIEL CURIER FAST SERVICES SRL

CUI
36804049
Reg. Comerț
J40/15872/2016
Înregistrată
06.12.2016
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. UIOARA, NR.3, BL.M2, SC.2, ET.5, AP.59, cod poștal 41012
56.39
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5320
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 06.12.2016)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
128.426 RON
▲ 0% vs 2023
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

017 k34 k51 k68 k85 k2020 · Cifră de afaceri: 65.430 RON2021 · Cifră de afaceri: 85.240 RON2022 · Cifră de afaceri: 12.000 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2020 · Profit: 14.964 RON2021 · Profit: 71.839 RON2022 · Profit: 11.640 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 5.670 RON2021 · Datorii: 6.574 RON2022 · Datorii: 6.652 RON2023 · Datorii: 6.652 RON2024 · Datorii: 2.699 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DANIEL CURIER FAST SERVICES SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 0 0 12.000 85.240 65.430
Profit net 0 0 11.640 71.839 14.964
Capitaluri proprii 128.426 128.426 128.426 116.785 44.947
Active totale 131.125 135.078 135.078 123.359 50.617
Datorii totale 2.699 6.652 6.652 6.574 5.670
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

56.39
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5320).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.