Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

PERFORMANCE RETAIL FASHION SRL

CUI
36777696
Reg. Comerț
J40/15545/2016
Înregistrată
24.11.2016
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. VICINA, NR.6, CAMERA 2, BL.29B, SC.1, ET.7, AP.46, cod poștal 51928
-4.38
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 24.11.2016)

Date financiare 2020

Cifră de afaceri netă
116.767 RON
▼ 48% vs 2019
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-196.553 RON
▼ 42% vs 2019
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2019

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0104 k208 k312 k416 k520 k2016 · Cifră de afaceri: 0 RON2017 · Cifră de afaceri: 0 RON2018 · Cifră de afaceri: 385.704 RON2019 · Cifră de afaceri: 225.458 RON2020 · Cifră de afaceri: 116.767 RON2016 · Profit: 0 RON2017 · Profit: 0 RON2018 · Profit: 0 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 0 RON2016 · Datorii: 320.183 RON2017 · Datorii: 311.484 RON2018 · Datorii: 505.642 RON2019 · Datorii: 477.668 RON2020 · Datorii: 520.037 RON20162017201820192020
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PERFORMANCE RETAIL FASHION SRL a avut o cifră de afaceri de 116.767 RON în 2020, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20202019201820172016
Cifră de afaceri netă 116.767 225.458 385.704 0 0
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -196.553 -138.285 -55.610 -4.135 -262
Active totale 323.484 339.383 450.032 307.349 319.921
Datorii totale 520.037 477.668 505.642 311.484 320.183
Număr mediu salariați 2 2 2 1 0

Analiză de risc — insolvență

-4.38
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2020. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.